Kategórie produktov
Titulná stránka»O nás»Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora

Zákaznícka podpora | IMPREX

Zákaznícka podpora je kľúčovým prvkom každého e-shopu, ktorý si váži svojich zákazníkov a chce im poskytnúť prvotriedne služby. Sme tu, aby sme vám pomohli a zabezpečili, že každý nákup na našom e-shope je spojený s bezproblémovým a príjemným zážitkom.

Naši odborníci sú pripravení reagovať na vaše otázky a problémy s maximálnou rýchlosťou a efektívnosťou. Snažíme sa poskytnúť odpovede a riešenia čo najskôr, aby sme minimalizovali váš čas strávený čakaním na informácie a pomoc.

Sme flexibilní a ponúkame rôzne spôsoby, ako nás kontaktovať. Okrem tradičného telefonického hovoru môžete využiť aj emailovú podporu alebo sledovať naše sociálne siete.

Každý zákazník je pre nás jedinečný, preto pristupujeme k vašim otázkam s osobným a zdvorilým spôsobom. Sme tu, aby sme vám pomohli a poskytli informácie, ktoré sú pre vás relevantné.

Záleží nám na vašej spokojnosti

Členovia nášho tímu na vlastnej koži pocítili, aké komplikácie prináša nekvalitná alebo chýbajúca zákaznícka podpora zo strany predávajúcich. Vďaka osobným skúsenostiam presne vieme, čo naši zákazníci požadujú a aké sú ich očakávania. Aktívne komunikujeme, aby sme z každého nákupu urobili príjemný zážitok.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že niektorí predajcovia zavádzajú pri informáciách o dostupnosti tovaru. Zákazníci v dobrej viere vytvoria objednávku a čakajú na jej rýchle doručenie. Prejde niekoľko dní, počas ktorých internetový obchod neinformuje o odoslaní objednávky. Až po následnom kontaktovaní prezradia, že tovar v skutočnosti na sklade nemajú a doručenie objednávky je v nedohľadne.

V našom e-shope imprex.sk každú minútu aktualizujeme dostupnosť našich produktov, aby sme zákazníkom poskytli tie najaktuálnejšie informácie. V prípade akýchkoľvek komplikácií zákazníkov okamžite kontaktujeme, aby sme im poskytli potrebné informácie a ponúkli vhodné riešenie.

Stalo sa vám už, že ste v elektronickom obchode kvôli chvíľke nepozornosti zaškrtli nesprávne políčko, vybrali iný spôsob dopravy alebo platby? Každú objednávku po prijatí dôkladne skontrolujeme a v prípade nejasností automaticky kontaktujeme zákazníkov. Komunikujeme, aby sme našli riešenie pre akúkoľvek situáciu.

Ďalšie benefity pre našich zákazníkov

Zľavy pre registrovaných zákazníkov

Zľavový kupón za registráciu

Odoslanie objednávky do 24 hodín

Darček k objednávke

Nenechajte si ujsť najnovšie ponuky a zľavy

Vďaka odberu noviniek sa vždy dozviete o našich novinkách a zľavách.

Čakajte prosím

Prihlásenie bolo úspešné

Prihlásením na odber noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Informácie

Kategórie produktov