Kategórie produktov
Titulná stránka»Blog»Tipy a rady»Vianočný punč

Vianočný punč

Vianočný punč | IMPREX

Vianoce – pri tomto slove, sa každému okamžite vybaví vysvietený stromček, štedrá večera, spoločnosť rodiny, darčeky a samozrejme aj vôňa vianočného punču. S nástupom adventu sa mestá začínajú obliekať do svojho slávnostného šatu a usporadúvajú krásne vianočné trhy. No nič neprekoná ten príjemný pocit, keď sa ocitnete uprostred atmosféry tisícov farieb, svetiel a vôní na týchto trhoch, a v ruke držíte hrnček s teplým vianočným punčom.

Vôňa tohto nápoja je skutočne neodolateľná, najmä keď sa mieša s arómou vianočných korenín a ovocia. Svetlá mestských trhov dotvárajú atmosféru magických vianočných chvíľ. Vianočný punč sa stáva symbolom pohody a radosti, ktoré spájajú ľudí nielen v teplých interiéroch, ale aj vonku, pod otvoreným nebom, kde teplota môže byť nízka, no srdcia sú naplnené teplom a láskou. Je to chvíľa pohody, kedy sa zdá, že čas sa spomalil, a všetky starosti sa na chvíľu stratia v oblakoch vône klinčekov, hrozienok a citróna.

Vianočný punč nie je len nápoj, je to rituál, ktorý nám pomáha pohladiť dušu a pripomenúť si, že Vianoce sú o láske, spoločenstve a jedinečnej atmosfére, ktorú môže vytvoriť jediný hrnček tohto výnimočného nápoja. Takto prežitý čas je ako kúzlo, ktoré nám zostane v pamäti ako najkrajší momenty vianočného obdobia. 

Vianočný punč | IMPREX
Pripravte si doma vynikajúci vianočný punč

Pri tejto príležitosti sa s vami chceme podeliť o výnimočný recept na vianočný punč, ktorý sa hodí k sviatočnému obdobiu.

Recept na vianočný punč

Ingrediencie:                                                                   

Postup:

Do hrnca nalejeme červené víno, rum, brandy, šťavu z pomaranča a citróna. Pridáme cukor, škoricu, klinčeky a badián a celé to premiešame. Privedieme k varu  za občasného premiešania a necháme variť asi 10 minút.  Následne ochutnáme a podľa potreby osladíme.

Podávame teplý a s láskou.

Nenechajte si ujsť najnovšie ponuky a zľavy

Vďaka odberu noviniek sa vždy dozviete o našich novinkách a zľavách.

Čakajte prosím

Prihlásenie bolo úspešné

Prihlásením na odber noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Informácie

Kategórie produktov