Kategórie produktov
Titulná stránka»O nás

O nás

IMPREX, s.r.o., začala písať svoju históriu v roku 2010. V začiatkoch našej obchodnej činnosti sme sa zameriavali na import a distribúciu prevažne nami dovážaného tovaru zo zahraničia. Náš sortiment tvorilo zhruba 150 produktov. Venovali sme sa aj exportu slovenských výrobkov do zahraničia. Z týchto činností (import-export) je odvodený aj názov našej firmy IMPREX.

Od začiatku nášho pôsobenia na trhu s potravinami rozvážame vlastnými vozidlami tovar do maloobchodov v blízkom okolí – v okresoch Rimavská Sobota, Lučenec, Revúca a Rožňava. Náš tovar dodávame aj do veľkoskladov v rámci Slovenska prostredníctvom externých dopravcov.

S pribúdajúcimi nárokmi našich zákazníkov sme postupne rozširovali našu ponuku a v súčasnosti vieme našim odberateľom dodať viac ako 950 druhov tovaru. V našej ponuke nájdete aj niekoľko výrobkov vyrábaných pod našou vlastnou značkou.

V roku 2023 sme sa rozhodli našu činnosť rozšíriť o modernú formu predaja prostredníctvom elektronického obchodu. Vďaka e-shopu môžeme byť našim zákazníkom k dispozícií 24 hodín denne, 7 dní v týždni bez ohľadu na ich polohu, s možnosťou nakupovať z pohodlia domova s doručením priamo ku dverám.

Veríme, že si u nás všetci nájdu svoje obľúbené výrobky a stanú sa našimi spokojnými zákazníkmi.

Vitajte v našom obchode a želáme vám príjemný nákup.

Výhody nakupovania v našom e-shope

Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá, preto sme zaviedli nasledujúce výhody, vďaka ktorým je nakupovanie v našom internetovom obchode ešte výhodnejší a príjemnejší:

Zľavy pre registrovaných zákazníkov

Zľavový kupón za registráciu

Odoslanie objednávky do 24 hodín

Darček k objednávke

Zákaznícka podpora

Recenzie našich zákazníkov na heureka.sk

Nenechajte si ujsť najnovšie ponuky a zľavy

Vďaka odberu noviniek sa vždy dozviete o našich novinkách a zľavách.

Čakajte prosím

Prihlásenie bolo úspešné

Prihlásením na odber noviniek súhlasíte so spracovaním osobných údajov.

Informácie

Kategórie produktov